berni

Kuram gan nepatīk saņemt dāvanas! Vai tā būtu dāvana dzimšanas dienā, vārda dienā, kāzu jubilejā vai kristību dāvanas – patīkami ir vienmēr! Tomēr vēl aizraujošāk ir būt tam, kas apdāvina, jo dāvanu gādāšana un meklēšana ir ļoti priekpilns un aizraujošs process!

Kā lai izvēlas dāvanu, kas netiks vienkārši nolikta plauktā un nekrās putekļus? Esiet radoši! Vai arī tieši otrādi – pieejiet dāvanas meklēšanas procesam ar pavisam vēsu prātu un ļoti vienkārši.

kristibasJa vajadzīgas kristību dāvanas mazulim, nekautrējieties jautāt mazā vecākiem, ko labāk dāvināt. Tiesa gan, ir pierasts, ka dāvanas kristībās parasti ir simboliskas. Piemēram, sudraba karotīte vai ķēdīte ar krustiņu. Tomēr, ja visi sadāvinās vienu un to pašu, atkal prieka nekāda… Kristību dāvanas drīkst būt jeb kādas, arī praktiskas, ikdienā nepieciešamas lietas. Mazais taču aug un viņam ir pietiekoši daudz vajadzību. Dāviniet to, kas tiešām vajadzīgs. Ja vecāki nav norādījuši virzienu, kurā meklēt vai, ja jums nav ideju – dāviniet naudiņu skaisti noformētā aploksnītē. Lai kādas nebūtu kristību dāvanas, tās tiks novērtētas.

Ne tikai kristību dāvanas var būt izaicinājums dāvinātājam. Parasti ir grūti izlemt ko dāvināt pat tuvam cilvēkam. Bet kādas gan var būt problēmas ar to, ja ir tik daudz superīgu un radošu variantu tepat, pāris klikšķu attālumā!

Internetā ir piedāvājumi, kas apmierinās jebkuru gaumi. Dāvanu kartes un dažādi kuponi noderēs ikvienam. It sevišķi tad, ja pašam būs ļauts izvēlēties, kādu atpūtu no vairākām izvēlēties.

Piemēram, uzdāviniet jubilāram iespēju izvēlēties aktīvo atpūtu no vairākām, kādas pieejamas. Tad noteikti nenošausiet greizi ar izvēli, jo izvēle jums NEBŪS JĀIZDARA! Viltīgi, vai ne?

Lai dāvana būtu vērtīga, ir jābūt priekam to pasniegt. Cilvēks ar dāvanu nodod savu auru un labo noskaņojumu. Ja ceļā uz jubileju, steigā tiks iegādāts kāds nevajadzīgs nieks vietējā lielveikalā, tad dāvanas saņēmējs noteikti to jutīs. Bet ja tāds pats nieks tiks izvēlēts ar īpašu uzmanību un tam tiks piešķirta vērtība – dāvaniņas, kaut sīkas, būtība krasi mainīsies uz labo pusi.

Bieži vien lielāks prieks ir tam, kas rīko svētkus un gatavo pārsteigumus. Jo tā ir brīnišķīga sajūta – redzēt acīs to mirdzumu, kad ierodas “vaininieks”, kuram svētki tiek rīkoti. Tas ir dāvināšanas prieks, kas piemīt cilvēkiem, kam rūp šī skaistā noskaņa.

Galvenais, lai dāvināšanas prieks piemīt katram, kas pasniedz dāvanas. Jo tas ir maģisks. Ar dāvanu mēs nododam savu pozitīvo enerģiju tās saņēmējam!

Nav svarīgi, cik liela, dārga, smaga, vērtīga ir dāvana. Galvenais – kā tā tiek pasniegta. Ja jūsu acis mirdzēs jau nedēļu pirms jubilejas, arī jubilārs būs pacilāts un priecīgs! Priekā!

Leave a Reply