jaungada-tērps

Modes tendences mainās tikpat ātri kā gadalaiki. Kamēr domājam, kur un kā iegādāties kādu modīgu aksesuāru vai zīmola tērpu, izrādās, ka tas jau izgājis no modes un tā vietā nācis kaut kas cits. Tāpēc nav brīnums, ka dāmas bažījas, kā lai pucējas uz Jaunā gada svinībām, kā lai trāpa modes tendenču karstākajā punktā?

Ja nav pārliecības, ka tas izdosies, tad vienmēr var izlīdzēties ar klasiku — mazo melno kleitiņu vai kaut ko tikpat nemirstīgu, kas ir modē visos laikos un situācijās. Bet, ja ir doma, ka tomēr vajadzētu ballē spoži mirdzēt ar kaut ko aktuālu, tad varbūt ir vērts izmēģināt pieeju, ka tērps tiek piemeklēt pēc zvaigznēm?

Kādus tērpus jaunā gada svinībām katrai horoskopa zīmei iesaka izvēlēties astrologi?

Protams, ka kāds šādus padomus var uztvert kā spēli, kā nenopietnu informāciju, bet tomēr kādam varbūt šādi izdodas atrast savu ideālo tērpu, kas ļaus mirdzēt Jaungada ballē visā krāšņumā.

Kopējās tendences ir tādas, ka astrologi iesaka zīdu, satīnu, linu, samtu. Krāsu ziņā vairāk skatīties uz melnu, zelta, dzeltenu, sinepju toni. Bet rotāties ar kaut ko spīdīgu, izmantot dabīgus akmeņus, ar kuriem var būt rotāti gan gredzeni, gan aproces, gan jostas.

Auns. Šai horoskopa zīmei labāk izvēlēties klasisku un pat atturīgu tērpu bez pikantām detaļām un dekoltē. Droši var tērpties melnā vai arī dzeltenā.

Vērsis. Droši var ļauties eksperimentiem. Derēs kaut kas spilgts. Var izvēlēties vienu uzkrītošāku aksesuāru — lielāki auskari vai viens elegants gredzens.

Dvīņi. Derēs kaut kas zils vai zaļš. Jāpievērš uzmanība detaļām un matu aksesuāriem.

Vēzis. Droši var vilkt to, kas patīk. Var izmantot tādus aksesuārus kā josta, kas papildināta ar akmeņiem.

Lauva. Lauvām piestāvēs zeltīti aksesuāri. Vajadzētu būt ieturētam stilam gan tērpā, gan aksesuāros, bet krāsa — pēc izvēles.

Jaunava. Spilgts apģērbs, maigs grims un lakoniskas rotas.

Svari. Melnbalts vai arī kaut kas zils, zaļš. Papildināts ar dabīgajiem akmeņiem.

Skorpions. Eleganti aksesuāri un košas detaļas. Droši var mirdzēt!

Strēlnieks. Var būt drosmīgs tērps, kas atsedz augumu.

Mežāzis. Dzeltens vai zelts. Un pamanāms manikīrs.

Ūdensvīrs. Kontrasti un spilgti aksesuāri, derēs bikškostīms vai garie svārki.

Zivis. Purpurs, sarkans vai zils. Var ļauties savām emocijām un noskaņojumam tērpa izvēlē.

Leave a Reply