Ārējās aizsargžalūzijas no parastajām atšķiras ar to, ka tās piestiprina pie ēkas fasādes. Kā arī ar to, ka šīs žalūzijas ir izgatavotas no alumīnija vai cita izturīga un stingra materiāla. Ārējās aizsargžalūzijas var būt gan ar regulējamām, gan neregulējamām lemelēm, katram objektam var izmantot piemērotāko variantu.

Ārējās aizsargžalūzijas ir piemērotas un sniegs komfortu gan industriālām un sabiedriskām ēkām, gan privātmājām. Lūk, galvenie ieguvumi, ko var sniegt ārējās aizsargžalūzijas.

  • Efektīva aizsardzība no saules

Ārējās aizsargžalūzijas spēj daudz efektīvāk aizsargāt telpu no saules stariem, radot nepieciešamo ēnojumu, ko var regulēt un pielāgot savām vajadzībām jebkurā diennakts laikā. Tiem, kuri strādā pa nakti, bet pa dienu guļ, šāds risinājums sniegts tik vajadzīgo komfortu un miega kvalitāti, jo saules stari netraucēs kārtīgi izgulēties. Bet tiem, kur strādā birojos, darba dienu pavada pie datora vai citām ierīcēm, ir būtiski, ka saule netraucē darba efektivitātei. Ar aizsargžalūzijām to ļoti labi var panākt.

  • Tiek novērsta telpu uzkaršana

Līdz ar to, ka žalūzijas ir āpus telpām un tās ir no izturīga materiāla, tās spēj ļoti efektīvi aizturēt karstuma iekļūšanu telpās, tas paliek ārpus ēkas un tiek apturēts jau ēkas ārpusē. Parasto žalūziju gadījumā logs un stikls uzkarst, siltums tiek telpā, to daļēji aiztur žalūzijas iekšpusē, bet šis vairs nav tik efektīvs risinājums.

  • Komforts bez kondicioniera

Birojos un citās sabiedriskās telpās bieži vien tiek izmanti kondicionieri, lai vasarā glābtos no karstuma, tomēr ir zināms, ka kondicionieris nav īpaši veselīgs, kā arī tas prasa regulāru apkopi un izdevumus. Ārējās žalūzijas var sniegt komfortu telpā bez kondicioniera. Tas būs gan veselīgi, gan ekonomiski.

  • Vairāk privātuma

Ar šīm žalūzijām var jebkurā mirklī un jebkurā telpā nodrošināt sev vēlamo privātumu. Tas mazinās, ne tikai gaismas un siltuma iekļuvu, bet arī izolēs skaņas no ielas. Tādā veidā varēsiet nejusties traucēti un novēroti, kā tas reizēm mēdz būt, ja dzīvo zemākajos stāvos, kur telpā viegli var ieskatīties katrs garāmgājējs.

  • Uzlabots mikroklimats telpās

Mikroklimats ir ļoti būtisks aspekts, par ko jādomā, jo tas ietekmē gan veselību, gan darbaspējas, gan miega kvalitāti. Ārējās žalūzijas palīdzēs uzlabot telpā mikroklimatu, jo būs vieglāk saglabāt optimālu temperatūru, mazāk krāsies putekļi, jo žalūzijas būs ārpus telpas, kā arī nevajadzēs izmantot kondicionieri.

  • Ziemā mazāki siltuma zudumi

Lai gan vairums ieguvumu, ko sniedz aizsargžalūzijas, ir attiecināmi uz gada siltajiem mēnešiem, tomēr savi ieguvumi ir arī ziemā. Tad iespējams nepieļaut pārāk lielus siltuma zudumus no telpām, līdz ar to apkure būs efektīvāka un ekonomiskāka, varēs uzturēt telpās vienmērīgāku temperatūru. Nav nekāds noslēpums, ka logi ir viens no galvenajiem kanāliem, pa kuriem aizplūst siltums no telpām.

Leave a Reply