Katram ik pa laikam ir vēlme kaut ko mainīt savā dzīvē, ikdienā un arī izskatā. Tas gan uzlabo pašapziņu, gan ļauj izrauties no ikdienas rutīnas, padarīt savu dzīvi krāsaināku. Piedāvājam jums dažas idejas, kā varat veikt pamanāmas pārmaiņas savā ārējā tēlā.

  • Nomaini ģērbšanās stilu

Labi, ka Latvijā ir četri izteiksmīgi gadalaiki. Tā ir iespēja samērā bieži atjaunot savu garderobi. Tomēr šoreiz ierastā apģērba vietā varat nomainīt savu ģērbšanās stilu. Ja iepriekš bijāt sportiska un ērta stila cienītājs, tad varat izmēģināt klasisku un elegantu apģērbu, kas vienmēr ir laba investīcija, jo neiziet no modes. Tie, kuri ģērbjas ļoti lietišķi, var atļauties ienest savā garderobē vairāk krāsu, brīvākus un jauneklīgākus apģērba modeļus.

Par 2018. gada modes tendencēm lasiet šeit.

  • Nomaini acu krāsu ar krāsainajām kontaktlēcās

Šis noteikti šķitīs diezgan neparasts ierosinājums, bet ikviens no mums var iegūt citu acu krāsu. Krāsainās kontaktlēcas piedāvā ļoti daudz toņu, kurus var izvēlēties gan savas jau esošās acu krāsas paspilgtināšanai, kā arī pavisam radikālai acu krāsas maiņai, izvēloties spilgtākus toņus. Krāsainās kontaktlēcas droši un bez kaitējuma var nēsāt arī tie, kuriem nav nepieciešama redzes korekcija. Bet krāsainās kontaktlēcas redzes uzlabošanai ir tikpat efektīvas un drošas kā parastās optiskās kontaktlēcas, ko lieto, lai uzlabotu redzi.

Krāsainās kontaktlēcas piešķirs izskatam pavisam jaunu noskaņu, ļaus iegūt citu vizuālo tēlu. Ja maina garderobi, matu krāsu un citas lietas, tad krāsainās kontaktlēcas arī būs iederīga pārmaiņa.

  • Radikālas pārmaiņas matu krāsai un griezumam

Pārmaiņas uz galvas vienmēr ir labi pamanāmas, tas arī liek justies pavisam savādāk. Droši varat mainīt gan matu krāsu, gan griezumu.

Uzzini šajā rakstā par 2018. gada tendencēm matu griezumos, krāsas un frizūrās:

https://blog.douglas.lv/skaistumam/matu-griezumu-sakartojumu-un-krasu-tendences-2018-gadam-6043.

  • Vīrieši var audzēt vai nogriezt bārdu

Vīriešiem ir grūtāk eksperimentēt ar matu krāsu un griezumu. Toties viņiem ir tāda lieta kā bārda. Ja bārdas nekad nav bijis, tad to var sākt audzēt. Bet tie, kuriem bārda ir ierasts koptēla elements, var no tās atvadīties un atkal izmēģināt, kāda ir sajūta ar pavisam gludu sejas ādu. Šādas pārmaiņas noteikti nepaliks nepamanītas.

  • Iegūsti tvirtu un sportisku augumu sporta zālē

Pārmaiņas, kas patiks gan pašiem, gan tās pamanīs apkārtējie, ir fiziskās formas uzlabošana. Šoreiz runa nav tik daudz par liekā svara nomešanu, bet gan sava ķermeņa padarīšanu tvirtu, spēcīgu, sportisku. Šajā procesā nemanot pazudīs arī kāds liekais kilograms, kas būs papildu bonuss šīm pārmaiņām.

Jāatceras, ka šīs pārmaiņas gan neizdosies īstenot vienā dienā, kā tas var būt ar matu krāsas vai garderobes nomaiņu, bet tas būs tā vērts. Būt kustībā un darīt kaut ko sava ķermeņa labā vienmēr ir labi, tai nevajadzētu būt kampaņai, bet gan dzīvesveidam, ko īsteno ik dienu. Lai uzlabotu savu fizisko formu, nav obligāti jāiet uz sporta klubu, var arī atrast vingrojumus, ko veikt mājās.

Leave a Reply